Skip links

Hakkımızda

Muhsin Group 2016 yılında inşaat firması olarak kurulmuştur.

40 yıldır Türkiye’de dış ticaretle uğraşan Muhsin ailesi, farklı sektörlerdeki geniş networkü ve deneyimleri ile uzun yıllardır hayata konfor keyif ve fayda katan projelerde varlığını sürdürmektedir.

Dış ticaret firması Ortaşark Dış Ticaret. ile Orta Doğu’nun birçok ülkesine ihracat yapmakta, ağırlıklı olarak Dubai ve Lübnan’da projelerine devam etmektedir.

Lübnan merkezli gıda firması ile Orta Doğu’da 8 ülkede pastacılık ve ekmekçilik ürünleri üretimi ve dağıtımı yapmakta, Türkiye, Dubai ve Lübnan’da restoranları bulunmaktadır. 

Solar enerji projeleri ile enerji sektöründe de faaliyet göstermekte olan Muhsin ailesinin, Türkiye’nin farklı yerlerindeki projelerinden sonra inşaat sektöründe yeni birçok prestijli projeye imza atmaya hazırlanan inşaat firması Muhsin Group, hem arsa sahibi hem müteahhit olmanın yatırımcı ve oturumculara sunacağı tek elden yürütülen süreç kolaylığı ve güven avantajı ile Centric İstanbul adlı yeni bir yaşam alanının kapılarını aralamaya hazırlanmaktadır.

Residance, ofis ve ticari blokların bir arada yer alacağı yeni nesil yaşam alanı Centric İstanbul, prestijli projelere imza atmış olan Londra merkezli Dome Partners iş birliği ile birlikte İstanbul’un imza projeleri arasında yerini alacak.

Bu web sitesi size en iyi tarama deneyimini sunmak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi almak için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edebilirsin.